Tervetuloa myös käymään!

 

Yhteystiedot

Opiferum Oy

Hämeentie 2
13200 Hämeenlinna

 +358 10 229 1919 (8,28 snt/puh + 17,04 snt/min)

 asiakaspalvelu@opiferum.fi

 myynti@opiferum.fi

Y-tunnus: 1808336-9

Teitä palvelee


Tommi Hellgren

Toimitusjohtaja, yrittäjä
 +358 44 283 2716
tommi.hellgren@opiferum.fi

Jonna Rusi

Verkkotunnukset ja laskutus
 +358 10 229 1919
(8,28 snt/puh + 17,04 snt/min)
jonna.rusi@opiferum.fi

 

Timo Jylhä

Yrityskehittäminen, rahoitus,
hankesuunnittelu
 +358 400 801 506
timo.jylha@opiferum.fi

Joni Hell

joni.hell@opiferum.fi

 

Niko Ollila

niko.ollila@opiferum.fi

 

Antti Valkama

antti.valkama@opiferum.fi

 

Samuli Saarinen

samuli.saarinen@opiferum.fi

 

Helène Croon

helene.croon@opiferum.fi

 

 


      

Laskutustiedot

Toivomme laskujanne ensisijaisesti verkkolaskuina tai sähköpostitse.

Verkkolaskut:
Operaattori: Apix Messaging Oy (003723327487)
Verkkolaskuosoite: 003718083369
OVT-tunnus: 003718083369

Sähköpostilaskut:
reskontra@opiferum.fi

Paperilaskut:
Opiferum Oy
Hämeentie 2, 13200 Hämeenlinna

Opiferum Oy

Hämeentie 2
13200 Hämeenlinna

         

Sopimusehdot  - Tietosuojaseloste - Evästeasetukset