Tervetuloa myös käymään!

 

Yhteystiedot

Opiferum Oy

Hämeentie 2
13200 Hämeenlinna

 +358 10 229 1919 (8,28 snt/puh + 17,04 snt/min)

 asiakaspalvelu@opiferum.fi

 myynti@opiferum.fi

Y-tunnus: 1808336-9

Tekijät:


Tommi Hellgren

Toimitusjohtaja, yrittäjä
 +358 44 283 2716
tommi.hellgren@opiferum.fi

Katja Niemi

Markkinointipäällikkö,
asiakkuuksien hallinta
 +358 44 974 2468
katja.niemi@opiferum.fi

Timo Jylhä

Yrityskehittäminen, rahoitus,
hankesuunnittelu
 +358 400 801 506
timo.jylha@opiferum.fi


Niko Peistola

Web-suunnittelija
 +358 40 755 7660
niko.peistola@opiferum.fi

Mikko Sivula

Ohjelmistoasiantuntija
mikko.sivula@opiferum.fi

Jonna Rusi

Verkkotunnukset ja laskutus
 +358 10 229 1919
(8,28 snt/puh + 17,04 snt/min)
jonna.rusi@opiferum.fi


Samuli Saarinen

Web-suunnittelija
samuli.saarinen@opiferum.fi

Niko Ollila

Web-suunnittelija
niko.ollila@opiferum.fi

 

 

Laskutustiedot

Toivomme laskujanne ensisijaisesti verkkolaskuina tai sähköpostitse.

Verkkolaskut:
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)
Verkkolaskuosoite: 003718083369
OVT-tunnus: 003718083369

Sähköpostilaskut:
reskontra@opiferum.fi

Paperilaskut:
Opiferum Oy
Hämeentie 2, 13200 Hämeelinna

  

Opiferum Oy

Hämeentie 2
13200 Hämeenlinna

 010 229 1919
 asiakaspalvelu@opiferum.fi

Sopimusehdot
Tietosuojaseloste